Екскурсія в Умань. Парк Софіївка + Буцький каньйон.

Автобусна екскурсія із Сум ( 3дні 2 ночі).

Дати туру: 10.05.-12.05 2024; 31.05.-02.06.2024;

21.06.-23.06.2024; 12.07.-14.07.2024;

02.08.-04.08.2024; 22.08.-24.08.2024.

1 день.Виїзд із Сум 21:30.

Екскурсія до Буцького каньйону – фіорду у серці України.

2день.

Тут, на річці Гірський Тикіч розкинувся Буцький Каньйон – справжнє «Черкаське диво природи» .

Ви зможете погуляти каньйоном, роблячи зупинки біля найкрасивіших точок. Подивіться стрімкі скелі, гранітні брили, гарний водоспад, мальовничі пейзажі , що відкриваються з вершин каньйону. Ці місця вражають своєю красою.

            Театралізована екскурсія « Таємничими підземеллями Василіанського монастиря»

Уманський Свято-Богородицький Василіанський монастир заснований 1765 року за сприяння воєводи київського Францішека Салезія Потоцького. Він подарував василіанам площу в Умані, на якій збудували церкву і монастирські келії, а в передмісті — фільварок, комори, розбили городи.

 На місці майбутнього монастиря заклали кам’яний фундамент з підземеллям висотою півтора сажені і розпочали кладку цегляних стін шириною півтора аршина і висотою у два поверхи П-подібної будівлі. Одним із будівничих монастиря був Шафранський. Від монастиря до міста йшли підземні ходи.

 Стати першим ігуменом монастиря був запрошений о. Іраклій Костецький, випускник папської семінарії у Вільно, знаний проповідник та активний місіонер

        Оглядова екскурсія історичною частиною міста. 

Об’єкти: пам’ятник Гонті і Залізняку (фортеця), Центральний ринок (Торгові ряди, Ратуша), площа Соборності (костел Успіння Богородиці), концертний зал, кінотеатр Черняховського (Військовий собор), агротехнічний коледж ,будинок Волконського, краєзнавчий музей, пам’ятник Т.Шевченку, пам’ятник Черняховському, могила цадика Нахмана. 

      Поселення до готелю. Обід.

                  Уманський світломузичний фонтан «Перлина Кохання».

Це унікальний комплекс фонтанів на суші і на воді. Основна чаша фонтану на суші з світломузичним шоу і шоу на водному екрані, світлодинамічний плаваючий фонтан на Осташівський став і три статичні фонтани зі світлодинамічним підсвічуванням, колір яких не повторюється протягом дня.

Чаша головного фонтану — 450 квадратних метрів, водний екран площею майже 200 квадратних метрів.

Висота струменя води плаваючого фонтану на Осташівському ставі становить 19 метрів, а статичних 1,9 метрів.

За оцінками фахівців, уманський світломузичний комплекс фонтанів увійшов до трійки найбільших в Україні. Вечеря.Ночівля.

        3день. Сніданок. Романтична екскурсія парком.

 Софіївський Парк – один із найстародавніших та найкрасивіших парків Європи. Побудований графом Потоцьким на честь нескінченної любові до своєї дружини Софії, тому тут кожен куточок дихає романтикою та любов’ю. У парку висаджено екзотичні та місцеві чагарники та дерева. Ви зустрінете безліч фонтанів, озер, грот, скель, алей та альтанок . А головною особливістю парку є античні скульптури.

У вільний час можна покататися на катамаранах, човнах, і здійснити незабутню подорож підземною річкою Ахерон (оплачується додатково). Ви будете в захваті від прогулянки цими місцями.   Обід.

Виїзд на Суми 14:00.

Приїзд у Суми 22:10.

Вартість туру: 3050грн.

У вартість туру включено:проїзд,проживання, харчування 2 обіди,сніданок,вечеря,екскурсійне обслуговування,вхідні квитки,страховка.

У вартість не  включено : катання  на катамаранах,човнах,подорож підземною річкою Ахерон, особисті витрати.