Щасливцеве

Недалеко від міста Генічеськ, всього лише в 18 км від нього, розташоване село Щасливцеве, місцевою природною пам’яткою якого є гаряче джерелоОстаннє перебуває з 2,5 км від села Щасливцеве та 800 м від відомого озера Сиваш. У саме Щасливцеве теж дуже часто приїжджають туристи, адже тут дуже чисте і тепле море, яке по глибині схоже з Кирилівкою. Берегова лінія в Щасливцеве доглянута і чиста, багата на різні види морських розваг для людей різного віку — від дитячих каруселей та гірок до кемпінгів і парашутів. 

Гаряче джерело в селі Щасливцеве було відкрите зовсім випадково. Сталося це в 60-ті роки, в той час, коли на Арабатській стрілці виробляли пошуки нафти, в ході яких було знайдено джерело з гарячою водою (температура 45 °С). Пізніше на місці цього джерела відкрили генгорську водо-грязелікарню «Арабатська стрілка».

Вода з термального джерела в селі Щасливцеве підходить для лікування захворювань опорно-рухового апарату, центральної нервової системи, серцево-судинних захворювань, хронічних запальних жіночих хвороб, ендокринних і обмінних порушень, захворювань шлунково-кишкового тракту, а також шкірних захворювань. Крім цього встановлено також, що прийом ванн в гарячому джерелі села Щасливцеве сприяє швидкому загоєнню ран, надає спазмолітичну, знеболювальну та протизапальну дію, покращує циркуляцію крові на капілярному рівні, чим значно прискорює процес відновлення тканин, сприяє нормалізації стану вегетативної і периферичної нервової системи. Вода з цього джерела має велику кількість брому, який благотворно впливає на лікування неврозоподібних і астенічних станів, вегетативно-судинна дистонія і псоріазу.