«Харківська Швейцарія» та аквапарк «Джунглі»

Програма туру:

07.00 — виїзд із Сум.

10.00 — прибуття до «харківської Швейцарії». До 14.00 — катання. Цей сучасний гірськолижний комплекс має  доглянуті траси, довжина яких близько 400 метрів. Тому ці схили ідеально підходять, як для початківців лижників і сноубордистів, так і для професіоналів. Багатьом подобається, що катання відбувається разом з музичним супроводом. Вночі траси на харківській Швейцарії підсвічуються. Для тих, хто приїхав на курорт без необхідного спорядження або ж кататися буде вперше,  передбачений пункт прокату, де є все необхідне гірськолижне спорядження і екіпірування.

Курорт має 2 траси зі штучним засніженням, протяжність яких близько 400 метрів. Є й навчальна гірка довжиною 150 метрів. Піднятися на схил можна одним з двох бугельних підйомників з електронною пропускною системою і турнікетами зі зчитуванням платіжних карт.

Їжа: Кафе «Екстрим-Стиль» — це місце, де гості курорту можуть не тільки відпочити, а й смачно поїсти, а також випити чашечку гарячого чаю, кави або глінтвейну.

15.00 — 18.00 — аквапарк «Джунглі».

Аквапарк «Джунглі» в Харкові зараз вважається найбільшим критим аквапарком на всій території України. Він планувався як тропічний куточок, і його творці попрацювали над найдрібнішими деталями. Інтер’єр і зовнішній вигляд нагадує тропіки з усіма їх особливостями: водоспадами, невеликими струмками, густими зеленими заростями, високою температурою і вологістю повітря.

Саме тут ви знайдете розваги для всіх, тут можна весело проводити час, організовувати свята для дітей та дорослих. В аквапарку є всі умови для відмінного проведення часу всією сім’єю.

19.00 — виїзд додому.

Виїзди кожної суботи.

Вартість: 450 грн. У вартість входить: проїзд, страхування, прокат лиж.

Вхідні квитки і скі паси за додаткову плату.

УВАГА!!!!!!МОЖНА ЗАЛИШИТИСЬ КАТАТИСЯ НА ЛИЖАХ ДО ВЕЧОРА(ЗАМІСТЬ АКВАПАРКУ)

ДЛЯ ТИХ ХТО ОБИРАЄ ЛИШЕ АКВАПАРК ВАРТІСТЬ СКЛАДАТИМЕ 350 ГРН/ЛЮД(БЕЗ ПРОКАТУ ЛИЖ)