Родзинка Сумщини — Тростянець

Виїзд кожні вихідні

Програма туру:

8:30 Виїзд із Сум

10:00 Зустріч групи з гідом,оглядова екскурсія по місту. Ж/Д вокзал,шоколадна фабрика, Благовіщенська і Вознесенська церква,музейно-виставковий центр.

11:00-12:30 Відвідування краезнавчего музею (кімнати музею Чайковського, кімнати музею Кеніга,музей шоколаду).

Краєзнавчий музей в місті Тростянець був відкритий в 1983 році. Тростянецький музей знаходиться в одній будівлі з музеєм шоколаду, картинною галереєю. Розташовується він в будинку Галіцина, який знаходиться в парку і вважається однією з головних визначних пам’яток в місті.

Перший візит композитора в Україну, а саме в Тростянець на Сумщині відбувся влітку 1864 року. 24-річного студента Петербурзької консерваторії Петра Чайковського запросив на гостину в свій маєток князь Олексій Голіцин. Приїзд в Тростянець стає важливим моментом в житті композитора. Саме тут влітку Петро Чайковський написав свій перший симфонічний твір – увертюру “Гроза” за мотивами драми О. Островського.

Круглий двір.

Палац Голіцина

Палац Голіцина в Тростянці — садибний будинок в стилі неокласицизму з елементами бароко, закладений в 1762 р. братами Надаржинськими поруч із садибою «Круглий двір.

Князь В. Голіцин володів ним майже півстоліття з 1832 р, а в 1881 р садиба перейшла у власність цукрозаводчика Л. Кеніга, який провів реконструкцію, додавши другий поверх і «розбавив» чіткі форми класицизму «творчим безладом» буржуазної естетики.

«Круглим двором» називають одне з трьох чудес Сумщини – колишній кінний двір садиби Надаржинських-Голіциних, який розташовано в Тростянці Сумської області. Манеж приєднаний до парку й палацу Голіцина. На даний момент «Круглий двір» відреставрований, а всередині періодично проходять фестивалі та різноманітні культурні заходи.

12:30-13:30 Обід у формі пікніка (шашлики,ковбаски гриль тощо)

13:30 Цікава екскурсія на свіжому повітрі у дендропарку Урочище Нескучне. Відпочинок,релакс,фотосесія.

Урочище Нескучне величають перлиною Тростянця. Садово-паркова зона була збудована за велінням А. Надаржінской, яка володіла містом в той час. Ландшафтний парк розташований на околиці міста. В урочищі є три озера, з яких витікає струмок з назвою Тростянець, який колись був повноводною річкою, облямованої сосново-листяним лісом. У третього і наймолодшого озера розташований грот «Німф».

Пройшовши парк до кінця, поглядом постане будинок керуючого, побудований на початку 20 століття. У двоповерховому будинку з вежею розташовується станція для дослідників лісу.

Урочище Нескучне привертає охочих відпочити на природі, Помилуватися 400-літніми дубами або просто насолодитися тишею наодинці зі своїми думками.

16:00 Виїзд до Сум

Приймаємо колективні замовлення(від 8 чол),а також шкільні групи в зручний час.

Проведення ювілеїв, днів народження .

Співпрацюємо як з фізичними особами так і з юридичними,форма оплати будь-яка.

В програмі можливі зміни не впливаючі на якість та обсяг послуг.

ВАРТІСТЬ 350 грн/люд