Паломницький тур «До витоків Святогір’я»

Виїзд із Сум 06:00.

Відвідування Свято-Благовіщенського кафедрального собору м. Харкова.Собор Благовіщення Пресвятої Богородиці – найбільший Кафедральний собор Східної Європи. Тут знаходяться ікони Озерянської  Божої Матері, Харківсько-Єлецька ікона Божої матері, мощі Афанасія ІІІ Пателара, патріарха Царгородського, лубенського чудотворця.

Далі Покровський монастир м. Харкова – православний чоловічий монастир, заснований в 1726 році Білгородським єпископом Епіфанієм. Поклоніння Озерянській іконі Божої матері.

_____________________________________________________________________

Переїзд в Святогірську лавру. Вечірнє богослужіння. Вечеря та нічліг.

_____________________________________

Свято-Успенська Святогірська Лавра являється значним духовним центром православної пастви східної України. Лавра унікальна своїми монастирськими храмами та крейдяними печерами на березі Сіверського Дінця.

Історія цієї стародавньої обителі сягає в глибочінь віків, пов’язує виникнення чернечого життя з монахами Києво-Печерського монастиря, які, біжучи з розореного Києва, знайшли собі притулок в Святих горах. Сьогодні комплекс архітектурних споруд та крейдяних печер Святогірської Лаври – це справжнє диво, створене природною та людьми.

Відвідування Святогірської Лаври стане незабутньою та дуже цікавою подорожжю. Божественна Літургія. Трапеза. Екскурсії з відвідування печер. Поклоніння святиням обителі: мощі прп. Іоанна Затворника і всіх прп. Святогірських святих.

Переїзд в Ізюм.

Свято-Вознесенський собор відомий далеко за межами Ізюмщини завдяки тому, що тут зберігається одна з найзнаменитіших та шанованих святинь Східної України – чудотворна ікона Піщанської Божої Матері.

«Образ Божої Матері, званий Піщанський, явився великому російському святителю Іоасафу, єпископу Бєлгородському.

Ось уже більше двохсот п’ятдесяти років до ікони з хворобами, з горем, зі сльозами та відчаєм приходять люди. І як в минулі часи вона допомагала вистояти в боях, так і сьогодні допомагає людям впоратися з бідою.

Виїзд на джерело Піщанської ікони Божої Матері. Переїзд в м. Суми. 

Вартість туру —  650 грн.

У вартість включено: проїзд, страхування.