МАСЛЯНУ ЗУСТРІЧАЄМО — МЛИНЦЯМИ ПРИГОЩАЄМО!!!! ВЕСЕЛІ ГУЛЯННЯ У ДИКАНЬЦІ

Виїзд 5 березня

Маршрут тура :Суми-Диканька-Великі Будища-Суми

Масляна є одним з найстаріших свят слов’янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури. Цей смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту. Сьогодні Масляна є одним з церковних свят і називається ще Мясопустним або Сирним тижнем.
 
Назва свята «Масляна» пов’язана з тим, що в тиждень перед Великим постом з раціону харчування виключалися м’ясні продукти, а ось молочні ще вживати було можна, як і традиційні складові для приготування млинців: молоко, яйця, масло, сметана. У народі це свято асоціюється з смачними печеними млинцями та веселими гуляннями. Мета таких гамірних масових заходів полягала в тому, щоб розбудити весну від сну і прогнати геть зиму.

Програма тура:

8:00 Виїзд із Сум

10:30 Оглядова екскурсія по Диканці

12:30-15:30 Концертно-розважальна програма «Масляна»,виступ фольклорних колективів. Проводи Зими — ритуальне спалювання опудала, зустріч Весни. За додаткову плату можна покататися на конях.

15:45-16:45 Відвідування краєзнавчого музею або картинної галереї ім.Марії Башкирцевої

17:00-18:00 Великі Будища-весільний обряд у Музеї українського весілля.Тут на вас чекає справжня вистава з нареченим та нареченою,сватами та гостями,весільними піснями і жартівливими завданнями.Усім, хто бере участь у весільному обряді дістанеться весільна шишка.

НАЇСТИСЯ, НАПИТИСЯ І ОДРУЖИТИСЯ МОЖНА У МУЗЕЇ ВЕСІЛЛЯ НА ПОЛТАВЩИНІ 

18:00 Виїзд до Сум

ВАРТІСТЬ 495грн

У вартість входить: проїзд, екскурсійне обслуговування,страхування,вхідні квитки.

Додатково оплачується :харчування,катання на конях.