ЛІТНІЙ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР HAPPY LAND В ЗАКАРПАТТІ

   Дати відпочинку:15.07.2023 — 27.07.2023  ; 28.07.2023 — 09.08.2023

Запрошуємо провести літна шкільні канікули в серці Українських Карпат на курорті Воловець! Пропонуємо проживання в комфортабельному готельному комплексі «Наталія», у номерах з усіма зручностями, на базі 3-х разового харчування!

Наш центр «HAPPY LAND» чекає саме на вас! Ваші канікули будуть найяскравішими, адже тільки тут є унікальне поєднання цікавої анімаційної програми, літнього відпочинку з походами в гори і купанням в басейні та пізнавальних екскурсій Закарпатським краєм!

У нас буде унікальна можливість відпочити серед величних Карпатських гір в повній безпеці та гармонії з природою!

Інфраструктура

До складу готельного комплексу входять 2 корпуси готелю, ресторан, конференц-зал, бар, відкритий басейн, продовольчий магазин, аптека, автостоянка під відеоспостереженням і охороною.

Зручне місце розташування: поруч річка, ліс. Красиві види на гори.

Безпека

Територія охороняється в денний і нічний час. Ведеться постійне відеоспостереження. Під час усіх заходів за дітьми завжди стежать дорослі. Активності на вулиці завжди організовані в супроводі педагогів.

Кожна дитина застрахована в страховій компанії «Ніко». 

Харчування

Пропонується збалансоване 3-х разове харчування в ресторані комплексу, інтер’єр якого виконаний в українському стилі, що поєднує в собі здобутки етнічних, культурних та обрядових традицій Закарпаття.

В меню присутні страви української та європейської кухні. Меню щодня змінюється, страви збалансовані, корисні та поживні. У щоденний раціон внесені: м’ясо, м’ясні вироби, молочні продукти, соки та компоти, власна випічка, свіжі фрукти та овочі. Для підняття настрою різноманітні солодощі.

Програма табору.

Ми поєднуємо відпочинок, спорт і навчання! Море позитиву і спілкування, танцювальні майстер-класи, походи в гори та купання в літньому басейні, нові друзі, розвиток особистості та багато іншого – все це чекає саме на вас!

Ваш відпочинок буде дуже різноманітним, адже з вами будуть професійні аніматори, які дуже люблять свою справу, мають професійну підготовку, кваліфіковану освіту в галузі мистецтва, педагогіки та психології! Досвід роботи з дітьми та підлітками – основна риса нашої команди! Тільки у нас ваших дітей чекають квести, музичні програми, танцювальні батли, спортивні ігри, веселі вікторини, шоу-програми та екскурсії!

Наш центр «HAPPY LAND» чекає саме на вас! Ваші канікули будуть найяскравішими з дитячим розважальним центром «HAPPY LAND»

                                Вартість: діти -13900грн; дорослі -15200грн.

 Входить у  вартість : проживання в комфортабельних  номерах;анімаційна програма; 3- х разове харчування; відвідування басейну;користування інфраструктурою компасу,страховка.

У вартість не входить: екскурсії;трансфер в табір;вартість залізничного трансферу;власні витрати.