КРАСА ШАЦЬКИХ ОЗЕР. СКАРБНИЦІ ВОЛИНІ.

           Автобусний тур з відпочинком на о. Світязь.

 Дата туру: 24.06.2023-30.06.2023;     

08.07.2023-14.07.2023; 15.07.2023-21.07.2023;    22.07.2023-28.07.2023;

   12.08.2023-18.08.2023; 19.08.2023-25.08.2023.

 1 день    16:00 Збір та виїзд  із Сум

     2 день  Переїзд до м. Луцьк.

 Оглядова екскурсія по місту Луцьк: Театральна площа, Кафедральний Троїцький Собор, пам’ятник Л. Українки, музей-аптека, Свято – Покровська церква, кірха-будинок Євангелістів, «Будинок з химерами», синагога, будинок Косачів, де проживала Л. Українка, костел св. Петра і Павла.

Відвідування замку Любарта (100 грн/дор, 50 грн/дит,) — унікальний історико-архітектурний пам’ятник кінця XIII — XIV століття, головна визначна пам’ятка Луцька. Дана споруда збереглася з часів князівства Литовського до наших днів практично без змін, а це є великою рідкістю. Архітектурний шедевр з вежами, арками, мостами, старовинною бруківкою і павільйонами і сьогодні приваблює безліч туристів.

Обід (самостійно) та вільний час у місті. 

Переїзд в національний парк «Шацькі озера», с. Світязь Волинської області. Поселення.    Вільний час

Озеро Світязь — найглибше в Україні, його називають «Українським Байкалом». Глибина озера 58 метрів, воно в чотири рази глибше, ніж Азовське море. Води озера Світязь настільки чисті й прозорі, що дно можна розгледіти на восьми метровій глибині. Озерна вода має цілющі властивості тому, що в своєму складі вона має срібло, йод і гліцерин. Майже уздовж всієї берегової смуги озера ростуть ліси. У літню пору тут можна досхочу надихатися напоєним ароматом хвої повітрям, назбирати чорниці, ожини, лохини, грибів. Таких розваг немає не на одному морському узбережжі. Та й сам Світязь чимось схожий на море.

Любителі спокійного відпочинку, звичайно, оцінять піщані пляжі і чисту воду озер, яка в літній час прогрівається до комфортної температури. Є можливість взяти напрокат велосипеди і насолодитися околицями: проїхатися по лісі або уздовж озера. Любителі активного відпочинку також можуть зайнятися дайвінгом або віндсерфінгом, пограти в пейнтбол. Ну і, звичайно, рибалка. Шацькі озера – це просто рай для рибалки      Вечеря.

3-день Сніданок. Можливість ближче познайомитися зрегіонами Шацького поозерья- з прекрасними і неповторними водними просторами, мальовничими лісами та їх мешканцями.

Виїзд на ознайомчу екскурсійну програму: екскурсія по Шацькому Національному парку, озеро Світязь+ радіотелескоп «Уран – 3», озеро Люцимер, озеро Перемут, озеро Чорне, озеро Пісочне. 

Повернення в готель. Вільний час, купання на найбільшому і самому чистому в Україні озері Світязь. Вечеря.

4-день Сніданок. Вільний день. Відпочинок і купання на найбільшому і самому чистому озері в Україні – Світязь.

                    Пропонуємо Вашій увазі цікаві факультативні екскурсії:

1. Екскурсія на туристичних байдарках «Поліські джунглі». Маршрут: озеро Перемут – озеро Луки – озеро Світязь. Тривалість: 3,5 – 4 години. Вартість 600 грн/особа

2. Екскурсія на позашляховиках «Поліське Сафарі». Тривалість: 3 – 4 години. Вартість 500 грн

4. Велоралі, велосипедний тур. Марштут: Шацьк – оз. Світязь (ур. Гряда) – оз. Сомінець – оз. Карасинець – оз. Люцимер (смт. Шацьк) – оз. Чорне Велике (смт. Шацьк). Тривалість: 4 години. Вартість 450 грн. 

Вечеря.

5-день Сніданок. Сніданок. Вільний день. Відпочинок і купання на найбільшому і самому чистому озері в Україні – Світязь.  Вечеря.

6-день. Сніданок. Звільнення номерів

Запрошуэмо на екскурсійну програму «Подорож в давню історію Волині, Галицько-Волинського князівства і Київської Русі«.

Виїзд до Зимненського Святогірськго Успенського монастиря. Монастир розташований на Святих Холмах над річкою Луга біля села Зимно. Історія монастиря нараховує понад тисячу років. Князь Володимир Великий після заснування міста Володимира, облюбував навколишню місцевість і вирішив зробити тут свою зимову резиденцію. І саме тому ще з давніх княжих часів село називається Зимове, а монастир – Зимненський. Що знаходиться в монастирі церква, за переказами побудована Володимиром, але перероблена в кінці XVI і початку XVII ст., в 1892 р. звернена в жіночий монастир. Залишки терема, що відносяться до часів князя Володимира.

Зимова резиденція волинських князів, починаючи з XI століття – це не тільки храми і келії, а й лабіринти підземель з печерною церквою періоду хрещення Волині.

Відвідування княжого міста Володимира-Волинського, в якому пам’ятники історії і архітектури нагадають про часи князівства Мстислава, Романа Мстиславича та Данила Галицького. В даний час Володимир Волинський — це унікальної краси місто з храмами в візантійському стилі, затишними і зеленими парками і скверами, — місто, що трепетно ​​зберігає свою історію.

7-день. Прибуття до Сум.

Вартість туру : 6400грн.

    У вартість туру включено:проїзд;страхування ;харчування: 4 сніданки, 4 вечері ; 2 екскурсії

( екскурсія по м. Луцьк ; екскурсія по Шацькому  Національному парку); проживання; супровід.

     У вартість туру не включено: факультативні екскурсії; вхідні квитки на об’єкти ; особисті витрати; обіди.