Цвітіння Сакури

Дати туру 05.04 — 10.04., 12.04-17.04., 19.04-24.04.

1 ДЕНЬ

18: 00 Виїзд із м. Суми

2 ДЕНЬ

Прибуття до Львова. Оглядова екскурсія » Львів — перлина Європи» з 08:00 до 12:00. З 12:00 до 15:00 вільний час. Ви дізнаєтесь як смачно пахне Львів:  шоколадом, кавою, корицею. Відчуєте атмосферу міста — свята…

3 ДЕНЬ

Родзинки природи. Сніданок. Автомобільна екскурсія до  озера Синевір з відвідинами:

  • Водоспад «Шипіт» Воловець.
  • Катання на крісельному підйомнику на г.Гимба (факультативно 120 грн)
  • Реабілітаційний центр бурого ведмедя (факультативно 21 грн.)

Екскурсія до  озера Синевір (рекреаційний збір 21 грн.)

« Озеро Синевір – чудо України». Одне із чудес України — найбільше озеро Закарпаття. Утворилось 10 тисяч років тому на висоті 989 метрів над рівнем моря. Площа водного плеса близько 4-7 гектарів, середня глибина його 8-10 м, найбільша – 22м. Посередині ж озера розмістився, немов зіниця блакитного ока, невеликий острівець площею всього кілька метрів. Звідси і народна назва – Морське око. Овіяне легендами та оповідками озеро — чекає на Вас!

Обід у колибі ( вартість від 80грн.). Факультативно можна заїхати до реабілітаційного центру бурого ведмедя. Для дітей та дорослих буде цікаво подивитись на цих чудових велетнів (21 грн з людини).

4 ДЕНЬ

Ужгород цвітіння Сакури

Сніданок. Виїзд на екскурсію по м. Мукачево. Старовине містол овіяне легендами розташоване у центрі Закарпатської області на березі р. Лоториця

Славиться місцем найцінішою архітектурною памяткої замок «Паланок». Фортеця овіяна легендою та бойовою славою

Кожну весну Ужгород стає місцем відвідування тисячами туристів, які прибувають сюди, аби помилуватися квітучими японськими вишнями. Це дерево, росте лише на Японських островах, у деяких штатах Америки і на Закарпатті. Тому наші туристи мають унікальну можливість прогулятися квітучими алеями вздовж берегів річки Уж. Саме в цих місцях, можна організувати для себе, найкращу весняну фотосесію.

5 ДЕНЬ

Термально-дегустаційний. Відвідування дегустаційної екскурсії до заводу «Чизай»  (тривалість до 4-х годин).

Вино це — ліки! А гарне вино – ще й свято. Платон називав його «молоко для стариков». Місцеві вина по праву вважаються одними з найякісніших. Береговські вина високо цінувалися навіть при дворах Європейської аристократії.

Купання в термальних джерелах – апогей задоволення. Відвідування термальних басейнів (на вибір туриста від 160 до 350 грн. з людини).

ВАРТІСТЬ ТУРУ 4000 грн.

У вартість входить: проїзд по маршруту,проживання 3 ночі — 4 дні (номера зі зручностями), сніданки та вечері, базові екскурсії.

Додатково оплачуються: вхідні квитки на об’єкти символічні 10 — 50 грн. Термальні джерела від 160 до 350 грн. Фірма залишая за собою право змінувати порядок проведення екскурсій.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *