Тур в Закарпаття на цвітіння нарцисів.

Дата туру 30.04.2021-05.05.2021; 09.05.2021-14.05.2021

1 ДЕНЬ. 18: 00 Виїзд із м. Суми.
2 ДЕНЬ. Прибуття до Львова. Оглядова екскурсія «Львів — перлина Європи» з 08:00 до 12:00. З 12:00 до 15:00 вільний час. Ви дізнаєтесь як смачно пахне Львів:  шоколадом, кавою, корицею. Відчуєте атмосферу міста — свята….

3 ДЕНЬ. Родзинки природи. Сніданок. Автомобільна екскурсія до  озера Синевір з відвідинами: Водоспад «Шипіт» Воловець.Катання на крісельному підйомнику на г.Гимба (120 грн)Реабілітаційний центр бурого ведмедя ( 21 грн.)
Екскурсія до  озера Синевір (рекреаційний збір 21 грн.) « Озеро Синевір – чудо України». Одне із чудес України — найбільше озеро Закарпаття. Утворилось 10 тисяч років тому на висоті 989 метрів над рівнем моря. Площа водного плеса близько 4-7 гектарів, середня глибина його 8-10 м, найбільша – 22м. Посередині ж озера розмістився, немов зіниця блакитного ока, невеликий острівець площею всього кілька метрів. Звідси і народна назва – Морське око. Овіяне легендами та оповідками озеро — чекає на Вас!. Обід у колибі ( вартість від 80грн.). Факультативно можна заїхати до реабілітаційного центру бурого ведмедя. Для дітей та дорослих буде цікаво подивитись на цих чудових велетнів (21 грн з людини)
4 ДЕНЬ Долина нарцисів. Сніданок. Виїзд на екскурсію по м. Мукачево. Старовине містол овіяне легендами розташоване у центрі Закарпатської області на березі р. Лоториця Славиться найцінішою архітектурною памяткою — замок «Паланок». Фортеця овіяна легендою та бойовою славою.
Кожну весну Закарпання стає місцем відвідування тисячами туристів, які прибувають сюди, аби помилуватися унікальним природним явищем яке називається «Долина нарцисів». Долина нарцисів розташована в урочищі Кіреші неподалік від міста Хуст на Закарпатті. Тут знаходяться найбільший у світі масив природних заростей нарциса вузьколистого — рідкісної рослини, занесеної до Червоної книги . Щорічно Долину нарцисів відвідують понад 10 тисяч туристів. У період цвітіння (з 1 до 25 травня) територія відкрита для відвідування щодня з 8:00 до 21:00 без вихідних. Плата за вхід становить 25 грн. для дорослих , 20 грн. для студентів , 10 грн. для школярів. Саме в цих місцях, можна організувати для себе найкращу весняну фотосесію.
5 ДЕНЬ Термально-дегустаційний. Відвідування дегустаційної екскурсії до заводу «Чизай»  (тривалість до 4-х годин). Вино це — ліки! А гарне вино – ще й свято. Платон називав його «молоко для стариков». Місцеві вина по праву вважаються одними з найякісніших. Береговські вина високо
цінувалися навіть при дворах Європейської аристократії. Купання в термальних джерелах – апогей задоволення. Відвідування термальних басейнів (на вибір туриста від 160 до 350 грн. з людини).

ВАРТІСТЬ ТУРУ 4000 грн.

У вартість входить: проїзд по маршруту,проживання 3 ночі — 4 дні (номера зі зручностями), сніданки та вечері, базові екскурсії.

Додатково оплачуються: вхідні квитки на об’єкти символічні 10 — 50 грн. Термальні джерела від 160 до 350 грн.

Фірма залишая за собою право змінувати порядок проведення екскурсій.